Hold’em Poker Rady pro začátečníky

Pro začátek se předpokládá, že všichni čtenáři již znají různé základní možnosti sázení Raise, Call a Fold. Co je tedy cílem Hold’emu? Jasná odpověď je vyhrát peníze a k tomu potřebujete mít nejlepší karty. Čím vzácnější je kombinace, kterou můžete nashromáždit, tím větší hodnotu pro vás má, takže například Full House (3 a pár) je méně pravděpodobné, že bude vylosován než pár, takže Full House vyhraje.

Do a Little Bit of Reading

Hold’em je složitější hra, než si mnozí začátečníci uvědomují, a má daleko ke štěstí při losování; to, jak čtete karty, situace a šance, určí, zda odejdete s plnou nebo prázdnou peněženkou. Na Hold’emu je k dispozici mnoho knih a průvodců, které by měly být získány, ale určitě se držte literatury pro začátečníky, protože pohyb nad vaši úroveň by mohl způsobit více škody než užitku. Seznamte se s hrou čtením příruček, jako je tato, a seznamte se s některými základními koncepty a strategiemi, existuje spousta informací, které čekají na použití.

Buďte selektivní

Prokletí začínajícího hráče Hold’em je také něco, co může zkušenějším hráčům způsobit selektivitu rukou. Důvodem, proč mnoho začátečníků má tendenci hrát i ty nejslabší kombinace, je většinou to, že jejich jediným účelem hraní je dobře se pobavit a obvykle hrají s částkami peněz, které pro jejich každodenní život neznamenají nic. Pokud však někdy budete chtít své hraní pozvednout a případně hrát o slušné částky v hotovosti, musíte se zbavit tohoto nutkání hrát okrajové handy. Možná je to soutěživost vlastní všem lidem, ale musíte se vymanit z rukou, které pro vás málo znamenají nebo je nepravděpodobné, že sklidíte nějakou odměnu. Tato selektivita může způsobit, že budete ve hrách obtížně čitelní, protože můžete být klidní pro kouzla a aktivní pro ostatní bez zjevného vzoru, ale také vám dodá důvěru v ruce, pro které se rozhodnete.

Agresivní nebo trpělivý?

Obojí je ideální řešení, ale většina hráčů online pokeru má tendenci spadat do jednoho tábora. Není nic špatného na tom být asertivní, když se cítíte dobře ve hře, nebo i když se snažíte zastrašit soupeře, ale dávejte si pozor na příliš agresivní strategie, které by mohly způsobit ztrátu výše zmíněné selektivity. Stejně tak trpělivost je ctnost, jak se říká, a to platí v online pokeru, čekání na správný čas udeřit vám může přinést velké výhry, ale stejně tak budete příliš trpěliví, abyste sledovali, jak zlaté příležitosti míjejí.

Hide When Losing

To je něco, co ne všichni hráči online pokeru obhajují, ale myslím si, že je to cenný nástroj. Pokud špatně prohráváte nebo procházíte hroznou sérií, není nic špatného na tom, když se během hry schováte. Tím mám na mysli pouze hraní v nejlepších dostupných kombinacích, a mám na mysli ty nejlepší, dokonce se vyhýbejte velmi dobrým handám. To vám pomůže vrátit do vaší hry určitou stabilitu, protože zaprvé budete mít větší šanci na úspěch a větší sebevědomí s nejlepšími kombinacemi, a zadruhé v online pokeru zaznamenáte tyto výkyvy formy, takže je budete chtít projet, místo abyste běželi. došly žetony.

Nakonec jste to vy

Můžete být zásobeni výzkumem, strategiemi a taktikou. A můžete být zcela připraveni na jemnosti online pokerové hry, ale bez vlastní schopnosti správně dorovnávat a kontrolovat své chování, pokud se něco pokazí, pravděpodobně zůstanete na úrovni začátečníka. Udělejte si čas na uplatnění toho, co jste se naučili, a zpočátku udržujte nízké sázky, zatímco získáte znalosti o hře a prostředí zápasu. Zjistěte, co vás přiměje a díky čemu se hroutíte, a poté se vraťte k výzkumu, abyste svou hru a znalosti posunuli na další úroveň.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *