Sázejte v online kasinu

Pokud hrajete ve světě online kasin libovolnou dobu a tu či tam požadujete bonus, pravděpodobně jste dobře obeznámeni s požadavky na sázení v online kasinu. Tyto ošklivé, ale naprosto férové ​​podmínky jsou nedílnou součástí bonusového světa online kasin a bez nich byste měli jen velmi málo akcí a bonusů. Ale co to jsou a jak fungují? V tomto článku se budeme věnovat všemu.

Jaké jsou požadavky na sázení v kasinu?

Téměř každý bonus, který si nárokujete v každém z online kasin, bude spojen s požadavky na sázení. Tyto sázkové požadavky jasně ukazují, že hráči musí vsadit svou bonusovou částku (a někdy i částku bonusu i vkladu) několikrát, než budou moci vybrat výhru z bonusu. Proč?

Existuje velmi jednoduché pravidlo a důvod, proč mají kasina požadavky na sázení. Bez nich byste mohli jednoduše požádat o velký peněžní bonus a poté jej vybrat. Ve skutečnosti odejdete s penězi kasina a nenabízíte nic na oplátku. Kvůli požadavkům na sázení jste nuceni utratit bonusové peníze a nemůžete „odejít“ s penězi, které jste dostali.

Jak zjistit, kolik zbývá vsadit

Je důležité sledovat své požadavky na sázení. Po velké výhře si můžete výhru vyzvednout. Pokud však nesplníte požadavky na sázení, nebudete tak moci učinit. Většina kasin zobrazí, kolik sázek vám zbývá, buď na obrazovce výběru nebo na stránce vašeho účtu. V opačném případě můžete vždy kontaktovat zákaznickou podporu a zjistit, jak daleko jste od výběru prostředků.

Jak snižujete požadavky na sázení?

Většina kasin jednoduše vyžaduje, abyste vsadili bonus a částku vkladu určitý počet krát, abyste zrušili požadavek na sázení. Pokud například požadujete vkladový bonus ve výši 100 USD a sázkové požadavky jsou 20násobek celkového bonusu, budete muset vsadit 100 USD celkem 20krát (200 USD), než budou zpracovány jakékoli výplaty. Obvykle mají kasina požadavky na sázení celkem od 20 do 40, ačkoli některé z nich jdou nad rámec těchto čísel.

Když podléháte sázkovým požadavkům v kasinu

Ve většině případů pokaždé, když požadujete bonus v online kasinu, přijímáte nové požadavky na sázení. Často je dobré nežádat o nové bonusy, dokud nesplníte sázkové požadavky předchozího bonusu, o který jste požádali. Před uplatněním jakéhokoli bonusu si vždy přečtěte smluvní podmínky, abyste přesně zjistili, jaké jsou sázkové požadavky pro danou konkrétní nabídku.

Požadavek na bezplatné bonusové sázení

Existují některé nabídky, které nevyžadují sázení. Tyto vzácné nabídky často stojí za velmi malou hotovost a některé věrnostní bonusy nevyžadují žádné požadavky. Pokud můžete požádat o nabídku, která nevyžaduje sázení, důrazně vám to doporučujeme. Znovu se podívejte na podmínky jakékoli bonusové nabídky kasina, kterou plánujete uplatnit, a zjistěte, zda skutečně neobsahuje požadavky na sázení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *