Světový hazardní blog

Craps je jednou z klasických her o štěstí, kde hráči sázejí na výsledek hodu kostkou. Stalo se oblíbeným kasinem, protože jeho intenzita a povaha přitahují hráče ke hře. Je to skvělá hra pro ty, kteří hledají příležitostnou zábavu při hazardních hrách, ale je vhodná i pro hráče, kteří se pohybují ve velkém, ale pozor, štěstí je v kostkách.

Být tak populárním standardem kamenných kasin znamenalo, že bylo nevyhnutelné, že Craps přejdou na internetová kasina bratrance. Tato hra se nyní nachází téměř ve všech online kasinech a herních stránkách a pokud vůbec něco, popularita této vzrušující hry vzrostla.

Zde se podíváme na to, jak se hra Craps hraje a jak si ji můžete užít jako online zážitek.

Základy

Pohled na obrazovku počítače samozřejmě znamená, že před vámi není žádný stůl, ale displej je stejný, jako byste byli na pevnině. Stůl Craps je speciálně navržený herní povrch, na kterém jsou zmapovány všechny možné scénáře sázení. Stůl je domovem pro dvě kostky a najednou tam může být až 16 hráčů.

Každý hráč, který právě sází a hází kostkami, se nazývá střelec a jakmile je odehráno jedno kolo kostek, kostky jsou předány dalšímu hráči. Kostky se pohybují kolem stolu ve směru hodinových ručiček a je běžnou praxí, že střelec dostane pět kostek, ze kterých si vybere dvě, se kterými bude hrát.

Střelec vsadí a učiní tak buď na „Pass“ nebo „D’t Pass“, které jsou znázorněny políčky na stole. Kolo kostek ve dvou fázích nazývaných „vyjít“ a „bod“, střelec zahájí kolo několika hody vycházejícími a kostky jsou vysazeny, pokud hodí 2, 3 nebo 12, a to bude prohra. válec. Pokud padne 7 nebo 11, jedná se o výhru pro sázky „pass“ a nazývá se to přirozené.

 • Zbývající možné hody jsou 4, 5, 6, 8, 9 a 10 a hod na tato čísla zahájí bod a toto číslo se musí hodit znovu, i když 7 povede ke ztrátě. Pokud například padne 5, hráč bude muset zamířit, aby hodil další 5 a přitom se vyhnul přistání 7.

Hra

Před začátkem každého kola Craps hráči učiní své počáteční sázky a právě v tomto okamžiku hry se sází na řady pass a not pass.

 • Střelec nyní bude moci začít hru hodem dvěma kostkami, které má, a tento první hod je známý jako „vyjít ven“. Pokud má uzavřená sázka v této fázi vyjít jako vítěz, kostky budou muset přistát na 2, 3, 7, 11 nebo 12, a pokud ano, kolo je u konce.
 • Pokud kostky dopadnou na čísla 4, 5, 6, 8, 9 nebo 10, pak se vržené číslo stane bodovým číslem pro následující hody v kole.

Toto je známé jako bod a hráč nyní bude muset přistát, aby vyhrál hru. Pokud například padne kostka na 5, pak aby hráč vyhrál hru, bude muset znovu hodit 5 a vyhnout se 7, což je ztráta pro jakýkoli bodový počet vsazený na linii pass a výhra pro hráče na donu. neprojde linkou.

Pass Line

Sázka na pass line je nejoblíbenější v Craps a hraje se umístěním vaší sázky do sekce pass line na herním povrchu. Výhra nebo prohra této sázky bude nyní záviset na výsledku hodu kostkou.

 • Pokud je hozeno to, co se nazývá přirozené, pak bude vítězná sázka na pass line. Natural je hod 7 nebo 11.
 • Hráč prohraje sázku na pass line, pokud padne čísla 2, 3 nebo 12, tato čísla jsou také známá jako kostky.
 • Pokud při hodu kostkou vyjde číslo mezi 4 a 10, stane se to bodem pro další hody.
 • Pokud je bod hozen před prohrou 7, vyhrává sázka na linii pass.

Řada Don’t Pass

Pokud chcete předvídat, že střelec prohraje, pak řada Don’t Pass je místem, kde můžete vsadit na stůl Craps.

 • Hod 4, 5, 6, 8, 9 nebo 10 určí bod pro další hody
 • Pokud při hodu kostkou dopadne 7 nebo 11, bude to mít za následek ztrátu sázky neprojde.
 • Pokud střelec hodí 2 nebo 3, výhra neprojde.
 • Pokud kostky dopadnou na 12, pak sázkaři, který neprojde, budou peníze vráceny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *